اخبار > مهر منجی برگزار شد 


 

  سومین سالگرد

  مهر منجی برگزار شد

   

به گزارش روابط عمومی هیات نجات غریق و غواصی استان مراسم ویژه تجلیل از خانواده های شهدا، جانبازان غواص و تجلیل از پیشکسوتان نجات غریق و مدال آوران با عنوان مهرمنجی در فرهنگسرای الغدیر به همت اداره کل ورزش و جوانان، سازمان بسیج ورزشکاران استان و هیئت نجات غریق استان حضور سردار نظمی مدیر کل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی و جمعی از بزرگان ورزش استان شب گذشته 20 شهریور برگزار شد.
 
 
در ابتدای این مراسم عادل مقام رئیس هیئت غواصی و نجات غریق استان ضمن خیرمقدم گوئی و قدردانی از حضور تک تک عزیزان در این مراسم ، به ارائه گزارش مختصری درباره ای عملکرد این هیئت پرداخت و اظهار داشت، با تلاش ها خستگی ناپذیر اعضای هیئت نجات غریق استان و رهنمودهای مدیر کل محترم اداره ورزش و جوانان توانستیم رتبه ی برتر کشور در سال گذشته را به خود اختصاص بدهیم که این افتخار را به تمامی فعالین ورزش استان تبریک عرض می نمایم.
 
رئیس هیئت غواصی و نجات غریق استان افزود؛ به همت اداره کل ورزش و جوانان در نظر داریم مسابقات بین المللی نجات غریق را در استان برای معرفی هرچه بیشتر تبریز 2018 در سال جاری برگزار نماییم که خوشبختانه بودجه این کار هم فراهم شده است.
 
در این آیین نظمی مدیر کل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی گفت : ایثارگری ها، فداکاریها و از جان گذشتگی های شهدای سرافراز را هیچگاه نباید به بوته فراموشی سپرد و به واقع باید قبول کنیم که شهداء شمع محفل بشیریت هستند و زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهداء کمتر از شهادت نیست.
 
وی افزود: اخلاقیات در ورزش یکی از مهمترین ارکان سیاستهای اجرایی ورزش استان بوده و خواهد بود و توسعه ورزش قهرمانی و همگانی و روستایی را با رویکرد علمی و فرهنگی و اخلاق اسلامی خواهد بود.
 
ایشان همچنین اظهار داشت : هیاتهای ورزشی و خصوصا مربیان رکن اصلی اهداف توسعه تعلیم و تربیت و اخلاق اسلامی در ورزش استان هستند و برای توسعه فرهنگ اسلامی بایستی اجرای اینگونه مراسمها توسعه یابد. ایشان همچنین تشکر ویژه ای از رحیم عادل مقام رئیس هیات نجات غریق و غواصی استان برای برپایی چنین مراسمی داشتند.
 
در این مراسم از نفرات زیر تجلیل به عمل آمد؛
 
🔸پیشکسوتان
 
اقبال تاج صالح ودادی
منیره دخانچی
صدیقه مقدم پور
 
حبیب رسولی
علی فکرآزاد
توفیق یوسف زاده
 
🔹جانبازان وایثارگران غواص و شهدا
 
محمودهاشمی 
یونس عباسی 
 
🔸ناجیان نمونه
 
شفیقه آژان
ناهید تنجیده
آذرطاهر
 
شاهین جوادی
پیمان چپ چاپی
بلال ناعم
 
🔹قهرمانان
 
مریم اسدزاده
مهشادنیک سیرت
 
عباس جهانگیری
پویاخادم
بهزاد سلطانی
بهزاد نوبری پور
 
🔹 نجات غریق و جوان برتر در عرصه علم و پژوهش
 
سعید رضایی
 
در این مراسم تجلیل ویژه ای از خردسالان ورزشکار روشندل انجام گردید:
 
🔹اسامی عزیزان
 
اسماء رنجبری
علی اصغرمیربخت
احسان عباسی اقدم

 سه شنبه ٢١ شهريور ١٣٩٦ / ١٩:٢٨ / 256


عملکرد هیات در سال گذشته را چگونه ارزیابی می کنید؟

خوب
متوسط
ضعیف